Birliğimiz sermaye piyasasının ve dolayısıyla ülkenin gelişmesine katkıda bulunmaya çalışmaktadır.

 

Bu amaçla sermaye piyasalarına yönelik farkındalığın artması amacıyla çeşitli eğitim ve seminerler düzenlemekte, paydaş kurumlarla işbirliği yaparak ortak projeler gerçekleştirmektedir.

 

Bu projeler kapsamında;

 

     -        Üniversite-sektör işbirliğini artırmaya yönelik Sermaye Piyasası Kurulu, Borsa İstanbul ve Takasbank ile birlikte Türkiye genelinde çeşitli üniversite ziyaretleri gerçekleştirilmiş, sermaye piyasaları hakkında bilgilendirici seminerler ve sertifika programları düzenlenmektedir.

 

     -        Üniversite öğrencileri, Birliğimizce düzenlenen lisanslama sınavına hazırlık veya mesleki gelişim eğitimlerine ücretsiz katılmaktadır. Katılmak istediğiniz eğitimlerle ilgili talepleri info@birlikteegitim.org adresine iletebilirsiniz.

 

     -        Birliğimizce lisans öğrencilerine yönelik "Sermaye Piyasaları Bursu" verilmektedir.  Lisans düzeyinde eğitim gören toplam 12 üniversite öğrencisine lisans eğitimi bitinceye kadar her yıl Türk Eğitim Vakfı (TEV) üzerinden karşılıksız burs imkanı sunulmaktadır.  "Sermaye Piyasaları Bursu" hakkında sorularınızı info@birlikteegitim.org adresine iletebilirsiniz.  "Sermaye Piyasaları Bursu"  başvurularınızı  www.tev.org.tr adresinden yapabilirsiniz.

© Birlikte Eğitim - Tüm Hakları Saklıdır.